Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka sex on the beach sexturizmus a sexturistky

 

Nečítaj tento článok, ak máš v úmysle spoznať sexturizmus na Jamajke na vlastnej koži...

 

V turistických oblastiach ako je Negril, funguje biznis „RENT-A-DREAD“ (=prenajmi si dredy) Dredy sa spájajú s rastafariánmi, rastafariáni s Jamajkou – a aj preto sú pre mnohé turistky takí neodolateľní. Ale nejde len o gigolov - aj bežní Jamajskí chlapíci Vám radi (s vidinou finančného zisku) vyznajú lásku už pár minút po tom, čo Vás práve stretli... 

sexturizmus na Jamajke sexturistika na Jamajke

Promiskuita Jamajských mužov, rovnako ako aj zárodky ženskej sexturistiky boli na ostrove už v časoch kolonizácie, kedy sa mužským otrokom zakazovali trvalé zväzky a biele manželky Anglických plantážnikov si vyberali spomedzi svojich otrokov tých najurastenejších do roly svojich tajných milencov. Takýto otrok bol zvýhodňovaný a nemusel drieť na plantážach toľko čo ostatní – len aby stíhal obšťastňovať svoju paničku.

Jamajskí gigolovia majú jasný cieľ - opantať belošky natoľko, aby si ich vzali do svojej domoviny, preč z chudobnej Jamajky. Po noci vášne však vo väčšine prípadov prichádza vytriezvenie – mládenec akoby mimochodom spomenie, že súrne potrebuje peniaze na zaplatenie účtov, nájomného, alebo si vypýta peniaze na lieky pre chorú matku, či na opravu motorky... A dáma, vznášajúca sa po skvelom sexe v siedmom nebi, platí a platí...

 

Mladí chlapci vo veku 16-17 rokov (!!!) s vidinou lepšieho života opúšťajú školské lavice a za pár hodín sexu s bielou turistkou inkasujú peniaze, aké by poctivou robotou tak rýchlo nezarobili. Ich záujem o slušnú robotu vďaka tomu rapídne klesá – a výskyt pohlavných chorôb na Jamajke každým rokom rapídne stúpa! (HIV, chlamýdie, trichomoniáza, genitálny herpes a kvapavka patria k najrozšírenejším) 

Čo k tomu dodať? Aj v raji zvábila Eva Adama – a nie on ju. Odvtedy sa ľudstvo dozvedelo, že za niektoré skúsenosti sa musí draho zaplatiť... Kto je vlastne obeťou? Belošky, ktoré naivne uveria sladkým rečiam o láske, alebo zvyčajne chudobní nezamestnaní muži, ktorí ich obšťastňujú nie preto, že by boli také neodolateľné, ale preto, lebo nemajú veľmi na výber, keďže pracovných príležitostí je na ostrove ako šafranu... Ale pokiaľ obidve zúčastnené strany konajú dobrovoľne, potom sa naozaj zdá, že jedinými obeťami sexturizmu sú samotné Jamajčanky, ktoré sa o svojich priateľov a manželov musia deliť so sexturistkami...

jamajka a sexturizmus rent-a-dread

 

5 faktov, ktoré majte vždy na pamäti:

1. NIE, NIE JE SINGLE. Aj keď Vás o tom bude presviedčať. Má minimálne 5 ďalších žien, ktoré sú mu po ruke, keď "to naňho príde"

2. Ak má viac než 25 rokov, je na 90% pravdepodobné, že už má kdesi zo 2-3 deti s 2.-3. rôznymi ženami. THAT´S JAMAICA, MON! ;-) 

3. Neprilepil sa na Vás len tak, hoc by ste bola i Miss World! Očakáva od Vás buď sex, alebo peniaze. V 99% oboje...

4. Ak ste štíhla, alebo doslova chudá, na 90% nie ste jeho typ. Jamajčania milujú mäso - a aj na žene ho musí byť požehnane!

5. Môžete ho milovať. A kľudne počúvajte, ako aj on miluje Vás. No akonáhle nastúpite na lietadlo domov, môžete naňho rovno zabudnúť.     Pretože Vaše miesto už dávno nahradila iná turistka... ;-)

 

O SEXTURIZME HOVORÍME VIAC V NAŠOM VIDEU "50 Shades of Jamaica" - minutáž 20:30 h