Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

Sme rokmi a TISÍCKAMI spokojných turistov overený tour operátor ! 

Neberieme od Vás žiadne peniaze za letenky ani za zájazd vopred !

VŠETKO SI PLATÍTE SAMI - NEHROZÍ RIZIKO AKO PRI CESTOVKÁCH (že zaplatíte zájazd vopred a viac peniaze neuvidíte a zájazd sa neuskutoční)

 

guyana zájazd trinidad a tobago dovolenka

 
 
 
"Sú krajiny, o ktorých mnohí ľudia ani netušia, že existujú, alebo kde sa nachádzajú. Týmto krajinám sa z nejakých dôvodov nevenuje toľko pozornosti, čo iným krajinám, hoci majú toho veľa čo ponúknuť. Takouto krajinou je aj Britská Guayana. Sám som bol prekvapený, milo prekvapený, aká je to rôznorodá, živá krajina, s množstvom možností tak pre biznismanov ako i pre bežných cestovateľov. Človek tu očakáva málo a dostane toho veľmi veľa, to je obrovské plus Guayany. Tie príírodné scenérie, bohatá kultúra, dobrí ľudia s veľkým srdcom ľahká dostupnosť k okolitým krajinám Južnej Ameriky a Karibiku, to všetko postavilo Guayanu v mojich očiach na piedestál výnimočnosti. Ďakujem, Guayana!"
 
PRINCE HARRY, vojvoda zo Sussexu
 
trinidad a tobago zajazd
 
 
 
 

 

PREČÍTAJ SI ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK - GUAYANA - dôvody, prečo sa Guayanu určite oplatí navštíviť

GUAYANA - očami princa Harryho

GUAYANA - očami princa Harryho
Eldorádo divokej zveri a nespútanej prírody   Juhoamerický kontinent so svojimi pozostatkami starovekých civilizácií, miliónmi štvorcových kilometrov hustej džungle, ktorá pumpuje kyslík...
Záznamy: 1 - 1 zo 1
guayana tobago zájazd
 
 
Zájazd GUAYANA - TRINIDAD A TOBAGO
 

3 EXOTICKÉ PANENSKÉ KRAJINY 

V JEDNEJ DOVOLENKE !!!

 

 

Guyana. Trinidad. Tobago. 

Svetom ešte neobjavený raj. A za pár rokov sa premení na turistické eldorádo... Spoznajte miesta úplne odlišné od všetkého, čo ste doteraz videli. 

 
Náš najnovší zájazd do málo známej Guyany a na tropický ostrov Tobago je pre všetkých dobrodružných dovolenkárov, ktorí túžia spoznávať málo známe a neturistické skvosty tejto planéty. Pre tých, ktorí uprednostňujú ozajstné dobrodružstvo, ktoré ponúka pohľad na najväčší majestátny Kaieteur vodopád z vtáčej perspektívy, i z úplne tesnej blízkosti.  Skombinujte toto dobrodružstvo v dažďovom pralese s návštevou očarujúceho guayanského Georgetownu, krásnych saván a indiánskych dedín s týždňovým relaxom na prekrásnych plážach ostrova Tobago!
 
 
 
 
vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky
 
 
a nevyžaduje sa ani žiadne očkovanie proti tropickým chorobám
 
 
 

7 DNÍ VÝLETOV 

+

7 DNÍ RELAXU NA TOP PLÁŽACH

alebo dohodou

 

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

 1.577 Eur /os + letenka od 730 eur

(zahŕňa ubytovanie,  leteckú medziostrovnú dopravu, let k vodopádu Kaieteur, vybrané najlepšie výlety so sprievodcom, organizačný poplatok)

VÝHODNÉ ZĽAVY PRE VŠETKÝCH NAŠICH EX TURISTOV, 

ktorí v minulosti absolvovali niektorý z našich zájazdov

 

 

MINIMÁLNY POČET OSOB - 4

ak sú osoby iba 3, cena je vyššia o 70 Eur / každú os nad 15 rokov 

ak sú osoby iba 2, cena je vyššia o 150 Eur / každú os nad 15 rokov

 

 

STUPEŇ NÁROČNOSTI 

(po stránke fyzickej, psychickej, finančnej)

NENÁROČNÉ - STREDNE NÁROČNÉ - NÁROČNÉ

 

 

TERMÍNY

JANUÁR - FEBRUÁR - MAREC

volíte si sami, aké vyhovujú Vám a my sa Vám prispôsobíme (pokiaľ Vami vybraný termín už náhodou nie je obsadený inými turistami)

MIN. POČET DNÍ : 10

 (môže byť kľudne viac, no nesmie byť menej)

 
 

STRAVOVANIE

 Je individuálne a NIE JE V CENE zájazdu 

 

DOSTUPNÉ VÝLETY

vzhľadom na možnosť stretnutia nebezpečných zvierat (tarantule, hady) v odľahlých častiach Guayany sa počas nášho zájazdu týmto oblastiam oblúkom vyhýbame v rámci dodržania bezpečnosti Vás, našich turistov

súkromným lietadlom k vodopádu Kaieteur - hlavné mesto Georgetown highlights - botanická záhrada - zoopark - most milencov - Ghándí monument - rumová destiléria Princa charlesa - Essequibo riečna túra so zastávkami na ostrove leňochodov - vodopády na Guayane aj na Tobagu - starobylá pevnosť - starobylý krásny zámok - kŕmenie lamantínov - jaskyňa s kryštáľovočistým jazerom na kúpanie - kúpanie v kaňone - zlaňovanie v pralese - najkrajšie pláže a zálivy vrátane neturistických - morský chrám

guyana tobago

SPRIEVODCOVIA

Na každom ostrove vyberáme vždy tých najlepších z najlepších, aby sme mali garanciu bezproblémových túr, samozrejme, treba brať do úvahy, že aj tí najlepší sú len ľudia a sem tam aj oni môžu urobiť nejakú chybu. Snažíme sa však všetci na maximum, aby Vaša dovolenka s nami bola čo najlepšia.

trinidad a tobago jamajkanita

DAVID
 
"Aké fantastické túry! Takúto skúsenosť som v Tobagu ešte nezažil. David pozná svoj ostrov naruby a je jediným človekom, o ktorom viem, že dokáže urobiť hodiny dejepisu zábavnými a pútavými, ktoré jednoducho chcete vedieť a klásť ďalšie otázky. Výlety boli úžasné, jeho obed v lese na objednávku a nápoje, občerstvenie a konverzácia boli na špičkovej úrovni. Myslím si, že je to najlepší sprievodca v Tobagu! Určite sa vrátim. Chcete skvelú informačnú prehliadku, ktorá je tiež zábavná a nerušená? Keby sa dalo dať viac ako 5 hviezdičiek, dal by som mu 10!"
 
ASMA s rodinou, Kanada
 

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE 
 
 

LETENKY

Let z Viedne s iba 1 krátkym prestupom v Londýne / Manchestri / Amsterdame / Paríži:

od 730 eur

 cez KLM / BRITISH AIRWAYS 

letenky si zaobstarávate svojpomocne

 

PREPRAVA MEDZI OSTROVMI

Loďou a / alebo Letecky

jamajka barbados dominica martinik okruh karibikom

UBYTOVANIE

Prekrásne vybrané hotely v top lokalitách za solídne ceny 

cca 65-130 eur/noc/izba pre 2 osoby

ubytovanie trinidad a tobago

STRAVOVANIE

Stravovanie si môžete zabezpečiť bud v hotelovej reštaurácii alebo sa stravovať kdekoľvek a akokoľvek sa Vam páči a hodí, cca 15-30 eur /deň/os

guyana
 
 
KLIKNI NA OBRÁZKY A ZOBRAZIA SA PODSTRÁNKY S ĎALŠÍMI INFORMÁCIAMI

trinidad a tobago ilsand hopping

 

Fotogaléria: GUAYANA + TOBAGO ISLAND