Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Lacné letenky na Jamajku z Bruselu, lacné letenky na Jamajku z Mníchova

Jamajka - lacné letenky na Jamajku

 

AKTUÁLNE INFO Z 1.1.2021:

 

1. AK MÁTE PROBLÉM DAŤ SA TESTOVAŤ NA KOVID, TAK ĎALEKO NEZÁJDETE (NEZALETÍTE)...  

Letieť na Jamajku alebo Haiti je teraz naozaj Ruská ruleta a zdá sa, že tento rok sa kovid testom zrejme nevyhnete, pokiaľ by ste nás radi navštívili či už na Jamajke, alebo na Haiti. 

A síce tieto dve krajiny zatiaľ preukazovanie sa testami nevyžadujú, ba ani na letisku Vás nik nemá chuť testovať, predsa len, nech už by ste leteli akoukoľvek trasou z Viedne, Budapešti, či Prahy, nejaký ten test (negatívny, pravdaže) ako dôkaz že nie ste "persona non grata" predsa len musíte. Či už cestou do Karibiku, alebo aj nazad.

Jedine že by ste žili vo Švajčiarsku a odlietali by ste z Zurychu cez Kanadu, tak tam od Vás testy zatiaľ pýtať nebudú. Alebo ak žijete a pracujete v Kanade (zahraniční Slováci a Česi), tak tiež bez problému.

Cez USA Európania lietať nesmú už dávnejšie, no a priame lety za dobrú cenu z Británie na Jamajku sú zablokované do 31.1.2021. Zatiaľ... 

 

2. AK NEMÁTE PROBLÉM DAŤ SA TESTOVAŤ NA KOVID, TAK HOR SA ZA DOBRODRUŽSTVOM POD PALMAMI ! 

Jamajka, ani Haiti turistov nebuzerujú (zatiaľ), nevyžadujú od nich žiadne testy a ani si nedávajú námahu testovať Vás po prílete na ostrov. Jediné, čo sa vyžaduje, je prehlásenie Travel Authorization pre Jamajku https://www.jamajkanita.sk/.../jamajka-covid-19-na.../ a možno že Vám nejaký ochotný Jamajčan na letisku i zmeria teplotu (dúfajme spoločne, že to nebude nejaký ten pohľadný týpek či sexi domorodka, z ktorého / z ktorej pohľadu skončíte so studenými obkladmi na čele... )

SUMA SUMMARUM, ak sa viete dostať k nám, tak u nás už sa o nič starať nemusíte, to už sa o Vás radi postaráme my :-) 

Netradičné animal-friendly výlety na úchvatné neturistické miesta - perfektný servis - profi tourguidi - more dobrodružných zážitkov - a to všetko za super ceny! 

Už od 1.079 Eur / os / 14 dní 

= ubytovanie, doprava, polpenzia a až 29 (DVADSAŤDEVäŤ !) nekomerčných bezva výletov s našimi vtipnými profi sprievodcami

 

Takže, drahí priatelia, je to na Vás. Ak chcete prísť a môžete sa dať testovať pred odletom, ste u nás vítaní! 

AKO BOLESTNÉ Vám radi poskytneme zľavu (4 osoby za cenu 3) 

Bude Vám to takto vyhovovať? :-)

 

Držíme Vám všetkým palce, ktorí chcete prísť a idete do toho - pamätajte, Odvážnemu šťastie praje! 

Len v tejto dobe odporúčame radšej dlhší pobyt, aspoň tie 3-4 týždne, v prípade, že by náhodou na niektorom z tranzitných letísk Vás testovali pozitívne a hrozila by Vám 10-14 dňová karanténa, tak Vám stále ostane ešte polovica pobytu k dobru, ktorú si môžete užiť bez toho, že by Vám letenky prepadli a museli by ste si kupovať nové. Čiže ak na dovolenku, tak istotne radšej o týždeň-dva dlhšiu než za starých dobrých časov. 

A Vy, ktorí váhate a dovolenku odkladáte, máte tiež naše pochopenie - teraz sa môžete u nás zapísať do poradovníka ÚPLNE NEZÁVäZNE A BEZPLATNE. A keď budete chcieť a môcť prísť, máte istotu, že tu pre Vás budeme pripravení. 

Zápisy do formulárov sú pri každom našom zájazde. 

Opatrujte sa, buďte zdraví a myslite pozitívne! :-)

Lacné letenky sa nekupujú na Vami želaný dátum, kedy by to Vám vyhovovalo. Lacným letenkám sa musíte dátumovo prispôsobiť VY. V praxi to znamená, že sledujete vývoj cien leteniek na internete a HNEĎ AKO VIDÍTE LACNÚ LETENKU, V TEN DEŇ JU TREBA HNEĎ AJ KÚPIŤ! Pretože internet používajú aj ľudia v okolitých krajinách a lacné priame lety z Nemecka kupujú online aj Rakúšania a Nemci, čiže cena, ktorú vidíte pri letenke dnes, tam už zajtra nemusí byť - a letenka, čo včera stála 250 eur, dnes môže byť už dávno vypredaná... 

Pravidlo úspechu znie: Rýchlejší vyhráva! ;-)

eurowings Munich Montego Bay

LETENKY NA JAMAJKU S TRANZITOM V USA

V súčasnej dobe covidu 19 už nie je možné lietať na Jamajku s tranzitom v USA, pokiaľ ste obyvateľ krajiny Schengenu. Na internete síce nájdete plno leteniek cez USA za zaujímavú cenu, ale vždy si dobre pozrite, cez ktoré letiská v akých krajinách je tranzit. 

Cez USA možno prelietať IBA ak ste predchádzajúcich 14 dní strávili v krajine mimo Schengenu. Veľmi príjemnou možnosťou je kombinácia dovolenky na Jamajke s dovolenkou v Mexickom Cancúne. Mexiko nevyžaduje zatiaľ od turistov nič špeciálne ohľadom covidu.

Pokiaľ ste zahraniční Slováci / Česi, žijúci a pracujúci práve v USA, na Jamajku sa letecky dostanete bez problému - len je NUTNÉ preukázať sa Negatívnym covid testom, nie starším než 10 dní.

 

LETENKY NA JAMAJKU S TRANZITOM V BRITÁNII

Jamajka minimálne do 4.1.2021 zablokovala lety z Británie, takže do úvahy neprichádzajú ani letenky s prestupom vo Veľkej Británii, hoci v ponuke stále nájdete priame lety z Londýna na Jamajku s British Airways

 

AKTUÁLNE MOŽNOSTI LETOV NA JAMAJKU S TRANZITOM V KANADE

Z Viedne alebo z Prahy alebo z Budapešti - s 2. prestupmi, obvykle v Zurichu a v Kanade.

CENY LETENIEK NA JANUÁR - FEBRUÁR - MAREC - APRÍL 2021 sú v ponuke od 499 Eur.

Preukázanie negatívnym testom sa pre obyvateľov SR a ČR ZATIAĽ na tejto trase nevyžaduje, ALE je vhodné mať ho pre istotu radšej so sebou. 

Jediné, čo Jamajka od turistov vyžaduje pre vstup na Jamajku je vyplnené tlačivo TRAVEL AUTHORIZATION www.visitjamaica.com/travelauthorization/

Jamajka lacné letenky na Jamajku cez Toronto

Naši turisti Veronika a Miro a Andrea a Janko cestou domov z Jamajky si v Januári 2020 urobili výlet k Niagarskym vodopádom počas prestupu v Toronte. Dnes kvoli Covidu však počas tranzitu nesmiete opustiť letisko.

Čas tranzitu v Kanade túto sezónu trvá okolo 3,5 hodiny.

Cena letenky sa odráža aj od výberu odletového miesta - nie je totiž jedno, či letíte z Viedne, alebo z Budapešti, alebo z Prahy... Resp. ak žijete v inej krajine než v SR alebo ČR, odlietať budete z iného letiska. 

Ak idete s nami na zájazd CAPUCCINO, ideálne je zvoliť ako miesto príletu Jamajské hlavné mesto Kingston, a nie Montego Bay. 

Spol. JAMAJKANITA disponuje najmodernejším vyhľadávacím systémom TARGET, vďaka ktorému máme na dosah najaktuálnejšie ceny a najoptimálnejšie riešenia pre Váš let. 

Bežné letové vyhľadávače na internete častokrát poskytujú neaktuálne ceny alebo také lety, ktoré sú už kapacitne plné.

Náš profesionálny vyhľadávací systém TARGET patrí k najkvalitnejším technickým novinkám v Kanade a USA.

Ak potrebujete pomoc s vyhľadaním optimálnych leteniek pre Vašu dovolenku, radi Vám pomôžeme.

Upozornenie: 

naše cenovo výhodné letenky sú dostupné len pre našich klientov zájazdov CAPUCCINO, CAPUCCINO MINI, NESCAFÉ a ESPRESSO  a nie sú dostupné pre širokú verejnosť.

 

Vnútroštátne lety v rámci Jamajky

Jamajka dovolenka letenky

 

ODKIAĽ - KAM CENA AEROLÍNIE
MONTEGO BAY - KINGSTON OD 55 EUR INTERCARIBBEAN
KINGSTON - MONTEGO BAY OD 50 EUR INTERCARIBBEAN

 

Jamajka letenky

My sme pripravení !  A čo Vy ?!? ;-)